


676 ₴
Показати оптові ціниСвітильник AL5080ARD ефективне та функціональне рішення для встановлення джерел світла на поверхню стін або меблів. Підсвітка картин або дзеркал, а також виконує функції бра.
Є лінійним якісним джерелом світла LED з пластиковим розсіювачем у корпусі з пластику.
Конструкція джерела світла в поєднанні з матовим розсіювачем створює рівне розсіяне, приємне для очей світіння.
Світильник призначений для локального освітлення приватних або торгових просторів, може бути використаний як основне джерело в інтер'єрі, так і для декоративного освітлення і підсвічування предметов на стене.
Довжина світильника 30 см.
Потужність лампи 5W. Світлова температура 4000K.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Довжина: | 30см |
| Потужність | 5W |
| Світловий потік | 260 Лм |
| Кут розсіювання | 120градуов |
| Напруга живлення | 180-260В |
| Світлова температура | 4000K |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Драйвер | у комплекті |
| Розмір | 300x85x45мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 260 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 85 мм |