

292 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
Особливості:
! Цоколь Е 27
! Скляна колба у формі кулі
! Колір колби Жовтий
! Нитка розжарювання світлодіодна
Переваги:
! Можливість створення неповторного інтер'єру в різних стилях
! Незвичайний дизайн
! В складі немає ртуті.
!Гарантія 3 роки
| Модель | G 95 |
| Вид | Світлодіодні лампи |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2100 Lm |
| Температура світла | 4200 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Аналог лампи розжарювання | 200 W |
Ретролампа фIломент Etron 172-EFP-1 G95 20w E27 4200 K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 210 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 96 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал напилення | Золото |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 20 Вт/м |
| Світловий потік | 2100 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір колби лампочки | Чайний |