
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Призначені для з'єднання шин CABM1000 під прямим кутом. Також є можливість встановлення на підвісах.
Шинопровід і комплектуючі виготовлені в білому, що допомагає створювати унікальний світлодіайн у приміщенні та робить світлові прилади непомітними на поверхні. Також білі шинопроводи створюють вигляд єдиної конструкції з білими світильниками та допомагають уникнути зайвого кольорового "шума" в інтер'єрі.
| Бренд | Ardero | |
| Гарантія | 24 міс | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Колір корпусу | білий | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Тип | з'єднувач |
Замовити: З'єднувач прямий Ardero LD2020 для накладного шинопроводу білий

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Уся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.7 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |