


1 224 ₴
Показати оптові ціниЛюстра в дусі сучасних дизайнерських рішень інтер'єрної індустрії з скляними плафонами буруштинового кольору в чорному корпусі, виготовлена з металу.
У цій серії люстр також є елегантне бра:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p1920866729-bra-e27-chernoe.htmlВибір необхідної моделі з цієї серії світильників із різною кількістю джерел світла дає змогу використовувати люстру в безлічі різноманітних приміщень з різною площею та кубатури.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої.
Світильник має плафон с цоколем E27, такую лампочку лампочку можна поміняти самостійно. Довжина 30 см. Ширина 34 см. Висота 34 см
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046743-lampy-edisona-filament
За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 30см | |
| Ширина | 34см | |
| Висота | 34см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | буруштиновий | |
| Колір фурнітури | чорний | |
| Розмір плафона | 12х14см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | E27 | |
| Кількість ламп | 3 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10 см | |
| Розмір стельової основи | 10х10х2см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 34 см |