




617 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення приміщення або акцентного підсвічування окремих елементів інтер'єру. Широко використовується для освітлення об'єктів у виставкових залах, бутиках, торгових центрах, а також для зонування простору в житлових квартирах. На даний час — це найкращий варіант для створення спрямованого освітлення!
Опис Стелевого світлодіодного світильника циліндр діаметром 16см 20W чорний 4000К
1. Виконаний у класичному дизайні, тому прекрасно підійде для будь-якого стилю в інтер'єрі.
2. Створюється спрямовоное освітлення.
3. Монтується на круглої основи.
4. Може застосовуватися як настінна лампа або як точковий світильник.
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною ціною — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Чорний |