


2 039 ₴
Показати оптові ціниДивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду.
Форма світильника — це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя.
Бра настільки незвичне, що швидше скидається на витвір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невіддільною частиною.
На платформі є тонка висічена лінія, яка пропускає невеликий промінчик у приміщення
Слугуватиме прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити як романтичну, так і урочисту атмосферу.
Допоможе освітити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру.
| Колір корпусу | чорний |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Наявність вимикача | немає |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 24х4,5 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 9,5см |
| Кількість ламп | 1 |
| Вага | 0,6кг |
| Розмір паковання | 45х15х15 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 42см |

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Єгипетський |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Свічка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 120 мм |