

275 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Пульт керуванняПульт керування Feron для стрічки RGB LD28. Пульт керування Feron для стрічки RGB LD28 має розміри 63*35*22. Вхідна напруга 12V за струму 6 А. Застосовується тільки в приміщенні. Пристрій має змінну батарейку.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 35 мм |