

2 066 ₴
Показати оптові ціниУвімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
| Довжина: | 45 см | |
| Ширина | 18 см | |
| Колір корпусу | срібло | |
| Відступ від стіни | 10см | |
| Вага | 1кг | |
| Цоколь | E14 | |
| Кількість ламп | 2 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір коробки |
|

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 180 мм |