

117 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Філаментні лампи — тип світлодіодних ламп, які зовні схожі на традиційні лампи розжарювання, але в місце вольфрамової нитки розжарювання використовують світлодіодні нитки (філаменти).
Вони забезпечують м'яке та розсіяне світло, схоже на світло ламп розжарювання, і мають високу енергоефективність.
Вони мають гарний вигляд і створюють унікальну гру світла на гранях кристалів класичних люстр, сучасних світильниках, вуличних гірляндах.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Завдяки прозорій колбі й особливому розташуванню світлодіодів світло поширюється на 300° і виходить яскравим і природним.
Дозвольте собі насолоджуватися світлом і класичним дизайном зі світлодіодною лампою Ardero LB-201.
| Бренд | Ardero |
| Тип | світлодіодна |
| Час запуску | миттєве світло |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Потужність | 7,6 Вт |
| Напруга живлення | 185-265В |
| Розміри | 35х35х98мм |
| Потужність світлового потоку | 1255Люм |
| Світлова температура | 4000 К нейтральне |
| Сумісність із димерами | немає |
| Термін експлуатації | 25000 час |
| Кут розсіювання світла | 300 градусов |
| Формфактор | C35 |
| Індекс передавання кольору | >=80Ra |
| Цоколь | E27 |
| Колекція | Filament |
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, Має високий індекс передавання кольору (Ra >90). |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Не нагрівається, підходить для будь-яких стель (гіпсокартонних, натяжних тощо) |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
|
Підійде для люстр, світильників, бра та настільних ламп із патроном Е27 |
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g86428894-lampa-edisona-filament
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 7.6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1255 лм |