





1 519 ₴
Показати оптові ціниFeron AL4020 — професійний світлодіодний світильник на 2 смуги, який призначений для освітлення адміністративних, складських і виробничих приміщень, торгових майданчиків, коридорів, сходових пролітів, АЗС та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтіння.
|
Простий у монтажі (кріпиться саморізами на залізні дужки); |
|
|
Має високі показники світлового потоку, 2 світлодіодні смуги дають більший кут розсіювання світла; |
|
|
Миттєво вмикається, надійно працює у разі частого увімкнення/вимкнення; |
|
|
Без мерехтіння, ультрафіолетове й інфрачервоне випромінювання; |
|
Дає змогу заощадити до 50% електроенергії (порівнюючи зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2*36); |
|
|
Витримує короткочасні перепади напруги; |
|
|
Може працювати в широкому діапазоні температур і в приміщеннях із підвищеною вологістю, стійкий до механічних пошкоджень; |
|
|
має тривалий термін експлуатації: 30 000 годин; |
|
Не потребує спеціальної утилізації, оскільки не містить важких металів і ртуті. |
|
| виробник | Feron |
| робоча напруга | 165V - 265 V / 50 hz |
| потужність | 36W |
| світловий потік | 3100 Lm |
| колірна температура | 6400 К |
| матеріал корпусу | сталь, ABS пластик |
| ступінь захисту | IP40 |
| розміри | 1200Х60Х23 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
У продажу є інші типи лінійних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g85090961-linejnye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |