

1 013 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіоди високого якості забезпечують яскраве рівне світіння й тривалий термін експлуатації.
Високий ступінь захисту дає змогу використання неону в умовах підвищеної вологості та температури від -25 до 40 градусів.
Застосування гнучкого неону:
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP68 |
| колір світіння | RGB |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 14.4W/m |
| кількість світлодіодів | 120/m шт. |
| паковання | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 2.5 см |
Під'єднання неонової світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою блока живлення 12v. Якщо необхідно-можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кількох стрічок без паяльника використовують конектори.
У продажу є й інші кольори:

Подивитися:https://svetotechnika.com.ua/g3566162-svetodiodnaya-lenta-neon
Наші переваги:
! вигідні ціни для гуртових клієнтів
! великий вибір продукції (частина товару поки що не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! надсилання товару всією Україною будь-яким зручним для Вас перевезенням
! консультація й підбору та під'єднанню продукції за Вашими побажаннями
Замовити Світлодіодний неон NEON 6 мм на 12 мм 2835-12V RGB довжина 5м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 72 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Тип світлодіодів | SMD3838 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |