





2 330 ₴
Показати оптові ціниДизайн цього світильника в корпусе з вигнутим LED-контуром формує єдину архітектурну ідею певного дизайну, з подовженими лініями, що доглядають у перспективі всього малюнка кімнати. Дає змогу створювати дзеркальні або асиметричні лінії.
Настінний світильник має основа в чорному кольорі виготовленого з металу.
Джерелами світла у світильнику — це білий плафон із гарним м'яким розсіяним світлом із лампою під цоколь G9 і вбудований лінійний Led джерело світла з нейтральною світловою температурою потужністю 18 Вт.
Живлення всіх джерел здійснюється від мережі змінної напруги 230 В.
Бра гармонує в композиціях для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичного мінімалізму.
Довжина бра 100 см. Ширина 25 см.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення вимкнення відбувається за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Розташування | ліве | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | 9см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Матеріал розсіювача | скло, силікон | |
| 25х5х5 см | ||
| Світлова температура | 4000 К | |
| Розмір плафона | 8 см | |
| Цоколь | G9, Led | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 24,5см | |
| Тип монтажа |
|
|
| Потужність Led | 18W | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,8кг | |
| Ширина | 25 см | |
| Довжина: | 100см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля, Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 250 мм |