




178 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g6253368-nochniki-feron
Світлодіодний нічний світильник ARDERO DEL-20ARD з датчиком день-ніч не дає заблукати в темряві, але не заважає спати. Не гріється, має кнопку вмикання. Потужність 0.45 Вт, напруга 50 Гц/230 В, колірна температура 6400 К.
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Потужність | 0.45 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 54 мм |