
1 679 ₴
Показати оптові ціниТрансформатор (драйвер) Ardero LB048.
Блоки живлення для низьковольтних магнітних трекових систем.
Ефективне живлення та стабільна напруга для освітлення трекової системи. опактні розміри. Надійна конструкція. Ступінь захисту IP20.
| Бренд | Ardero | |
| Тип блока живлення | трансформатор | |
| Навантаження (потужність) | 300W | |
| Вихідна напруга | 48 В | |
| Габаритні розміри |
|
|
| Вхідна напруга | 230 В | |
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Колір | сірий |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 63 |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | 0 Градуси С |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутовий |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 63 |