


3 735 ₴
Показати оптові ціниПідвісні люстри в стилі "лофт" — дуже популярний тип стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою і ванної, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Люстра виготовлена з металу кольору латунь. До основного плафона прикріплюються невеликі плафони у формі бульбашок. Джерелом світла слугує вбудований в основний плафон світлодіод теплого світіння потужністю 8W.
| максимальна висота підвісу люстри | 140 см (регулюється) |
| Мінімальна висота підвісу | 40см |
| діаметр стельового кріплення | 10 см |
| діаметр основного плафона | 30 см |
| матеріал корпусу | метал кольору золото |
| матеріал плафона | скло прозоре |
| потужність | 8W |
| тип кріплення | нічна планка |
| робоча напруга | 230V |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-lyustry-podvesy
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Вага | 2000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |