






1 158 ₴
Показати оптові ціни
Це яскраві сучасні скляні настінні світильники створять затишок у будь-якій кімнаті вашого будинку.
Вони можуть ідеально вписатися в сучасний інтер'єр вітальні, додавши яскраве поєднання світла та скляних елементів.
Цей накладний світильник бра зі світлодіодною лампочкою чудово підійде для спальні. З його допомогою ви зможете створити приємну атмосферу для читання книг перед сном.
Виготовлений із металу з глянсовою поверхнею латунного кольору, цей яскравий настінний світильник — бра буде прекрасним доповненням до вашої приліжкової зони.
Скляні трубки плафона забезпечують рівномірний розподіл світла кімнатою, що робить його ідеальним вибором для встановлення на стіну біля ліжка, застосувавши приліжковий монтаж.
Світильники в стилі модерн і неокласика стають дедалі популярнішими завдяки своїй універсальності й елегантності, що робить можливість його використання не тільки в спальні, а й у коридорі, передпокою або на сходах.
Довжина світильника 35 см.
Цоколь лампи G9 дасть змогу підібрати різні варіанти лампочок для регулювання яскравості й інтенсивності світла. Кількість ламп — 2 (до комплекту не входять).
Робоча напруга від мережі 230V забезпечить безпечне використання цього світильника у вашому домі, прикрасить стіни кухні або коридору, підійде для дачі, можна встановити на сходи.
Кріплення здійснюється за допомогою монтажної пластини на стіну.
Накладний світильник бра зі скляними трубочками прекрасно доповнить інтер'єр будь-якої кімнати, додавши елегантності та яскравості.
Трубочки — сучасне скло, яке використовується в плафоні — прозоре.
Бра зробить перебування за столом ще комфортнішим. Створіть затишок і теплу атмосферу у вашому домі за допомогою цього функціонального та стильного настінного світильника бра зі скла!
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір кришталю | прозорий | |
| Відступ від стіни | 6 см | |
| Цоколь лампи | G9 | |
| Розмір стельової основи | 10х5 см | |
| Розмір монтажної планки | 6 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Кількість ламп | 2 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,65кг | |
| Висота | 10см | |
| Ширина | 35 см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Античний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Лінійна |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 650 г |