








727 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни
Світлодіодний фітосвітильник для рослин призначений для заміни сонячного світла під час проходження процесу фотосинтезу рослин на різних стадіях росту й нарощування біомаси.
Широко використовується як у домашніх умовах, так і в господарстві, оранжереях, парниках тощо.
Є можливість послідовного увімкнення в лінію та використання з таймером часу включення.
Світильник корисний для всіх видів рослин. Підходить для розсади рослин!
Шнур для під'єднання світильника в розетку до комплекту входить!
| потужність | 24W |
| фотонний потік | 46 мкмоль/с |
| колір світіння | спектр фотосинтез |
| розмір | 910*45*28 мм |
| ступінь захисту | IP65 |
| матеріал корпусу | пластик білий PC |
| матеріал розсіювання | пластик прозорий ABS |
за посиланням можна подивитися інші фітосвіти: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 910 мм |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Термін служби | 50000 годин |