



271 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Призначений для керування світильниками серий AL7001, освітленням акваріумів, підсвічуванням розсади.
Має три режими роботи — 9,12,15 години.
Гарантована робота від +5 до +45 °C.
Імітація присутності будинку для додаткової безпеки.
| Бренд | Feron |
| Гарантія | 6мес |
| Матеріал | пластик |
| Навантаження мінімальне | 6 Вт |
| Активне навантаження | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Довжина шнура | 1,5м |
| Колір | білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм | 3 шт. |
| Застосування таймера | Побутове, Для освітлення всередині приміщень |
| Принцип роботи | Електронний |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |