





1 125 ₴
Показати оптові ціни
Особливості та переваги VIDEX VL-F10RGB-W RGB Wi-Fi 3000-6500 K білий 220V IP65
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію і розсіювач із загартованого скла.
Високий ступінь захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використано більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, стійкі до виникнення світлових дефектів.
Економія Заощаджують понад 80% енергії порівняно з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.

Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення парковок, Для ЖКГ |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED module |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 23.8 см |
| Висота | 23.8 см |
| Ширина | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |