






12 555 ₴
Показати оптові ціни
Люстра світлодіодна стельова у формі схожою на кокон, її оригінальний білий абажур виготовлений із полімерного текстилю, створюючи ефект легкості природних настроювань у стилі сучасного мінімалізму.
Люстра підвісна забезпечує рівномірне та яскраве освітлення, створюючи затишну атмосферу в будь-якому інтер'єрі, включно з лаунж-зони, кафе та артистичних громадських просторів.
Використання світлодіодної лампочки з цоколем E27 і різною світловою температурою світла освітлення дає змогу створити необхідну атмосферу освітлення в різних приміщеннях і під різні потреби, і роблять заміну ламп простою і зручною.
Комплектується лампочкою з цоколем E27 з холодним білим світлом, що надає приміщенню свіжості та сучасного настрою.
Форма кокона надає їй оригінальний екзотичний і одночасно сучасний і стильний вигляд, білий колір і мінімалістичний дизайн додають нотку сучасної класики.
Діаметр люстри 70см.
Люстра стане справжньою окрасою спальні та додасть вашому інтер'єру неповторного шарму.
Завдяки використанню світлодіодних лампочок, ця люстра економна та довговічна.
Вона створює м'яке та приємне освітлення, не нагрівається й не навантажує електричну мережу.
Вона ідеально підійде як для освітлення над столом у їдальні, так і для освітлення загальних зон.
Монтується на монтажну планку, забезпечуючи чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.

|
Оригінальний стиль плафона |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Цоколь E27 робить заміну ламп простою і зручною |
|
|
Регулюється за висотою |
| Колір корпусу | білий |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір стельового основи | 12х2см |
| Максимальна висота підвісу | 200см |
| Мінімальна висота підвісу | 40см |
| Цоколь | Е27 |
| Розмір плафона | 70х30см |
| Матеріал корпусу | текстиль полімерний/метал |
| Розмір монтажної планки | 11см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 4,9кг |
| Розмір паковання | 72х72х35 см |
| Ширина | 70см |
| Висота | 30см |
| Довжина: | 70см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Потужність | 30 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4900 г |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |