






4 196 ₴
Показати оптові ціниЛюстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів. Вона підходить для освітлення основного простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Плафоны виготовлені з скла, основа - з металу в латунному кольорі.
Джерелом світла є три змінні лампи під цоколь Е27. Заміну таких лампочок можна зробити самостійно.
Люстра регулюється за висотою підвіса від 43 см до 70 см.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Колір основи | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Вага | 3,25кг | |
| Розмір стельової основи | 12x2см | |
| Максимальна висота підвісу | 70см | |
| Мінімальна висота підвісу | 43см | |
| Цоколь | Е27 | |
| Розмір плафона | 15см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Кількість ламп | 6 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 90см | |
| Висота | 20см | |
| Довжина: | 90см |

Переваги люстри
|
Функціональна для основного джерела світла!! |
|
|
Потужний добре розсіяний біле світло |
|
|
Широкий вибір лампочок |
|
|
Монтаж із регулюванням висоти |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 3250 г |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 70 см |
| Мінімальна висота підвісу | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |