






7 666 ₴
Показати оптові ціни
Стельова люстра Modern Pearls - модель практичного та естетично яскравого привабливого світильника, що гармонійно вписується в сучасні інтер'єри та створює комфортний простір для життя і відпочинку.
Сучасний динамічний — витончений дизайн у поєднанні з білими кулями чудово впишеться в будь-який інтер'єр, чи то вітальня, спальня, дитяча, чи то передпокою.
Суворі контрастні форми деталізації надає виробу візуального масштабність восприятия.
Латунний тон підкреслює вишуканість і поєднується з будь-якими палітрами декору, контраст із білими матовими кольорами підсилює враження від загального оформлення приміщення.
Розмір люстри в діаметрі 77 см.
Яскравий 47 Вт і м'який Led світло білих матових куль - , що дає вибрати різну світлову температуру освітлення для кожної кімнати.
Простота монтажу — легко встановлюється і під'єднується r мережі змінної напруги 230 вольтів, підійде для всіх типів стель.
Екологічність і безпека — виготовлена з якісних матеріалів, відповідає стандартам безпеки та екологічності.
Забезпечте собі комфорт і гармонію!!

|
Оригінальний стиль плафона схожий на перлини |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Комфорт для життя і відпочинку |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Матеріал розсіювача | полімер | |
| Розмір стельового основи | 15х2,5 см | |
| Лампи | Led | |
| Потужність | 47Вт | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 15см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Вага | 4,5кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 77 см | |
| Висота | 36 см | |
| Довжина: | 77 см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Потужність | 47 Вт |
| Потужність лампи | 47 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4500 г |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 77 см |