




6 996 ₴
Показати оптові ціниЛюстра з графітовими плафонами — стильний і функціональний елемент сучасного інтер'єру.
Елегантне поєднання витончених круглих форм і глибокого графітового відтінку створює витончене сприйняття атмосфери і м'яке розсіяне освітлення.
Конструкція складається з міцної металевої основи та п'ятнадцяти мініатюрних плафонів, рівномірно розподілених для рівного світловий баланс.
Оригінальний графітовий вигляд плафона додає виробу креативності в сочетаниях со стилями лофт, вінтаж, мінімалізм або модерн.
Максимальна потужність лампочки, яка підійде за розміром плафона — 4 Вт.
Тип монтажу — монтажна планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до джерела змінної напруги 230 вольтів
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

|
16 мініатюрних графітових плафонів |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Підходить для приміщень середнього та великого розміру |
|
|
м'яке та комфортне світло |
|
|
регулювання по висоті |
| Тип приміщень | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | хром | |
| Колір плафонів | графіт | |
| Кількість ламп | 16 | |
| Розмір плафона | 8 см | |
| Розмір стельового основи | 12х2см | |
| Максимальна висота | 65 см | |
| Мінімальна висота | 35 см | |
| Цоколь | G9 | |
| Максимальна потужність лампи | 4Вт | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Довжина: | 100см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 64 Вт |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 65 см |
| Мінімальна висота підвісу | 35 см |
| Розмір плафона довжина | 8 см |
| Розмір плафона ширина | 8 см |