



12 137 ₴
Показати оптові ціни
Стельова люстра RING of PEARLS - практичний, естетично яскравий привабливий стельовий підвісний світильник, він гармонійно має вигляд у сучасних інтер'єрах і створює освітлення комфортне для життя і відпочинку.
Сучасний динамічний — витончений дизайн у поєднанні з прозорими плафонами чудово вписується у будь-який інтер'єр, чи то вітальня, спальня, дитяча, чи то передпокій.
Суворі контрастні колірні форми надають виробу візуальну масштабність восприятия.
Чорна основа підкреслює вишуканість і поєднується з будь-якими палітрами декору, контраст із прозорими плафонами посилює враження від загального оформлення приміщення.
Розмір люстри в діаметрі 120 см.
Яскравий і м'який у міру контрастний світло прозорих куль - створює добре розсіяний світло на всій площі кімнати.
Простота монтажу — легко встановлюється і під'єднується r мережі змінної напруги 230 вольтів, підійде для всіх типів стель.
Регулюється під усі типи стель
Екологічність і безпека — виготовлена з якісних матеріалів, відповідає стандартам безпеки та екологічності.
Забезпечте собі комфорт і гармонію!!

|
Оригінальний стиль плафона схожий на перлини |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона (подвійний) | прозорий | |
| Розмір стельового основи | 6х2см | |
| Відстань між точками кріплення | 73 см, 78 см | |
| Діаметр кільця | 90см | |
| Максимальна висота підвісу | 150см | |
| Мінімальна висота підвісу | 60см | |
| Кількість ламп | 24шт | |
| Цоколь лами | G9 | |
| Розмір плафона | 10 см 8 см 12 см 15 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 15см | |
| Тип кріплення | монтажна планка та два троси | |
| Вага | 7,9кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 120см | |
| Довжина: | 120см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 24 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 96 Вт |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7900 г |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 60 см |