
7 533 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова світильник стане стильним і практичним доповненням інтер'єру вашого будинку.
Світильник стельовий — люстра вирізняється оригінальним дизайном, універсальністю і високою функціональністю, що робить її чудовим рішенням для різних приміщень — кухні, вітальні, спальні або передпокою
Завдяки своїй конструкції, люстра стельова легко адаптується під будь-які вимоги освітлення, створюючи затишну атмосферу та підкреслюючи естетику кімнати.
Діаметр великого кільця 60 см наступне 40 см і 20 см.
Яскравий 65Вт і м'який Led світло підвісних кілець - дає вибрати різну світлову температуру освітлення для кожної кімнати.
Цей світильник — чудовий вибір для тих, хто цінує сучасний технологічний стиль і зручність
Він чудово підійде як люстра стельова для вітальні, додаючи в інтер'єр індустріальні нотки й оригінальний стиль, а також як люстра стельова для спальні, створюючи м'яке та приємне освітлення.
Завдяки можливості регулювання напрямку света кілець, люстра легко вписується в будь-який інтер'єр для спальні та в естетику для дому.
Простота монтажу — легко встановлюється і під'єднується r мережі змінної напруги 230 вольтів, підійде для всіх типів стель. Регулюється за висотою підвісу.
|
Оригінальний стиль |
|
|
Модель стане прикрасою сучасного інтер'єру |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Розмір стельового основи | 25х4см | |
| Діаметр кілець | 60+40+20 см | |
| Максимальна висота підвісу | 170см | |
| Мінімальна висота підвісу | 15см | |
| Лампа | LED | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К | |
| Пульт ДК | немає | |
| Потужність | 65Вт | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 23см | |
| Тип кріплення | хрестовина | |
| Вага | 3,4кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 60см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 65 Вт |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3400 г |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |