


208 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Стабілізований блок живлення MPN 36W служить для живлення світлодіодної стрічки. Блок живлення MPN 36W має розміри 105*47*30. В комплекті до блоку живлення MPN 36W йде мережевий шнур для підключення до розетки. Вхідна напруга 110-230V. Вихідна напруга 12V при струмі 3 А. Застосовується тільки в приміщенні.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 47 мм |