


68 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Силовий гнучкий кабель ШВВП складається з багатодротяних ізольованих ПВХ (поливинихлоридом) мідних жил, які скручені між собою з певним кроком скручування.
Провід ШВВП застосовуються для приєднання електричних машин, побутових приладів, освітлення до електричної мережі на напругу до 380 Вольт (U0/U=380/380 V)
У виробництві для виготовлення шнурів з литими електричними вилками.
З кабелю ШВВП виходять відмінні подовжувачі через те, що він не так скручується при постійній намотці-розмотуванні.
Кабель має хороший вологозахист та міцну механічну ізоляцію. Кабелі ШВВП не поширюють горіння при одиночній прокладці.
На Слобожанському кабельному заводі відбувається повний цикл виготовлення проводів з багатоетапним жорстким контролем якості. Вся продукція заводу сертифікована і відповідає міжнародним стандартам.
| виробник | Одеса |
| номінальний струм | 27A |
| потужність | 5900W |
| упаковка | бухта |
| гарантія | 12 місяців |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одеса ГОСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Термін служби | 10 років |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Наявність ізоляції | Так |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Перетин жили | 4 кв.мм |
| Скрутка жил | Ні |
| Тип зовнішньої оболонки | Знижена горючість |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір ізоляції | Білий |
| Емальоване покриття | Ні |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Електричні характеристики | |
| Максимальная рабочая частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча частота | 50 Гц |
| Потужність | 5900 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 27 А |