


117 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аналогічні товари:https://svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
| ширина | 1200 мм |
| діаметр | 26 мм |
| потужність | 18W |
| напруга | 230V |
| цоколь | G13 |
| колірна температура | 64000К |
| світловий потік | 1500Lm |
| кут свічення | 120 |
| гарантія | 1 рік |
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 .
Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) та зекономити до 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами.
Має тривалий ресурс роботи до 25 000 годин.
Це екологічна і надійна лампа, яка миттєво включається і працює без мерехтінь і шуму.
Важливо! Перед монтажем лампи-зі світильника повинні бути видалені стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вмонтовані всі необхідні для роботи елементи.
Подивитися інші види ламп:https://svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 112 Вт |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1221 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |