

11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний модуль 3 smd 5630 12v 1.5w біле світло
Світлодіодна лінійка, на відміну від світлодіодної стрічки, має жорстку алюмінієву основу, що забезпечує її велику міцність.
Застосовується для освітлення стін, стель, предметів інтер'єру, рекламних конструкцій, меблів у приміщенні.
Можливе використання як основне освітлення.
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| тип светодиода (smd) | 5630 |
| колір світіння | білий |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 1.5W/m |
| кількість світлодіодів | 3 шт. |
| інтервал різання | 1 шт |
| самоклейка | є |
Монтаж лінійки не складений. Лінійка розділена на сегменти по 3 див.(кратність різання 3 діоди). Це дуже зручно, тому що дає змогу відрізати ту довжину, яка необхідна.
Клеїти лінійку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену поверхню. Для того, щоб лінійка трималася ще краще на поверхні — використовують звичайний двосторонній скотч.
Під'єднання світлодіодної лінійки до мережі 220 здійснюється за допомогою блока живлення 12v.
У продажу є й інші типи світлодіодних лінійок:
https://svetotechnika.com.ua/g85176662-svetodiodnye-linejki
Наші переваги:
! вигідні ціни для гуртових клієнтів
! великий вибір продукції (частина товару поки що не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! надсилання товару всією Україною будь-яким зручним для Вас перевезенням
! консультація й підбору та під'єднанню продукції за Вашими побажаннями
Замовити світлодіодний модуль 3 smd 5630 12v 1.5w білий свет :

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ningbo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 75 мм |