
1 104 ₴
Показати оптові ціниБра виготовлено з металу золотистого кольору, з скляними На сайті була помилка. Це бра у хромованому каркасі з скляними прозорими трубочками трубочками, що світяться, прозорого кольору. Розраховано на застосування двох стандартних світлодіодних ламп з цоколем E14. Бра відмінно підійде для встановлення у вітальні, передпокої, коридору та спальні у стилі модерн. Висвітлює площа від 7 до 9 кв. метрів. Довжина 53см. Монтаж накладної. Світлова температура і потужність світильника залежить від використовуваної лампи. Кріпитися на монтажну планку 16см.
| Довжина: | 53 см |
| Ширина | 22 см |
| Колір корпусу | золотий |
| Відступ від стіни | 13см |
| Вага | 2 кг |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 16см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |


Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 530 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 220 мм |