
330 ₴
Показати оптові ціниСтворює яскраве рівне освітлення на площі до 12 квадратних метрів.
Точна відповідність розмірам. Діодна плата ідеально вписалася у посадкове місце 27 см та прикріпилася до корпусу світильника на магніти. Комплектація. У наборі є все необхідне: сам світлодіодний модуль із драйвером (блоком живлення), магнітні кріплення (дуже зручно, якщо світильник на магнітах) та сполучні клемники. Світить дійсно на 48 Вт, яскраво та рівномірно. Колір світіння (температура) 3000- 6000К - перемикач трьох температур.
Без пульта і може регулювати пермикачом колірну температуру.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 50W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 3000-6000 К |
| Світловий потік | 4320 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | пів року |
| Діаметр | 265 мм |
| Висота | 0 мм |
| ширина | 0 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Одягаємо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 4650 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 265 см |
| Висота | 0.5 см |
| Вага | 300 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |