


551 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник із волого-пилозахистом стане вдалим вибором для створення вишуканої архітектурної підсвітки та стильного декоративного освітлення.
Цей світлодіодний вуличний світильник із спрямованими променями підходить як для встановлення на внутрішніх, так і на зовнішніх стінах, завдяки чому він ідеально доповнить фасад вашого будинку та забезпечить високоякісне освітлення в різних приміщеннях, включно з ванну кімнату. Світильник має сучасний мінімалістичний дизайн, який легко впишеться в будь-який інтер'єр, чи то дача, чи то квартира, а тепле світло створить комфортну атмосферу.
Його можна використовувати для підсвічування дзеркал або як настінний світильник для створення затишного простору. Маючи захист від пилу та вологи, світильник від бренда Ardero забезпечує тривалий термін експлуатації в найрізноманітніших умовах.
Нормована гранічна допустима потужність лампи 12 Вт.
Висота світильника 15,3 см. Проста конструкція дає змогу легко встановити світильник на різні матеріали — плитку, цеглу, бетон, газобетонний блок, дерево або сайдинг.

Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Гарантія | 24 міс | |
| Кількість патронів/ламп | 2шт | |
| Комплектація | без лампи | |
| Матеріал корпусу | алюміній/скло | |
| Напруга | 230 В | |
| Патрон | GU10 | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP54 | |
| Тип лампи | MR16 | |
| Тип світильника | накладний |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 8 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 6.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Основні атрибути | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Немає |