




810 ₴
Показати оптові ціниАсортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Є одним з найбільш якісних блоків живлення на ринку України!
Блок живлення для світлодіодної стрічки потрібен для зниження напруги, що надходить на стрічку. Більшість світлодіодних стрічок мають робочу напругу в12В, і отже блок живлення просто необхідний.
Негерметичний блок живлення - це блок відкритого типу. Найчастіше він йде в перфорованому сталевому корпусі.
В такому виконанні:
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
| Довжина | 257мм |
| Висота | 29мм |
| Ширина | 49мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
Так само є й інші моделі блоків живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Подивитися можливі види світлодіодних стрічок : https://svetotechnika.com.ua/g3055753-svetodiodnye-lenty-volt

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Профессиональный сервис Всегда исчерпывающе отвечаем на все возникшие вопросы и даем рекомендации по выбору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура зберігання | 30 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вихідна потужність | 240 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 49 мм |