






7 767 ₴
Показати оптові ціниПідвісні люстри в стилі "лофт" — дуже популярний тип стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою і ванної, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Люстра виготовлена з металу чорного кольору, обладнана десятьма скляними прозорими плафонами діаметром від 8 до 15 см під патрон G9, які хаотично розміщені на лінійному корпусі та світлодіодним кільцем потужністю 15W.
| діаметр кільця люстри | 33 см |
| довжина стельового кріплення | 44 см |
| діаметр плафонів | 8-10-12-15 см |
| тип цоколя | G9 |
| матеріал корпусу | метал чорного кольору |
| матеріал плафона | скло прозоре |
| світлодіодне кільце | 15W 2900K |
| тип кріплення | нічна планка 18 см |
| робоча напруга | 230V |
| лампочки в комплекті | немає |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Світлодіодні лампи для цієї люстри: https://svetotechnika.com.ua/g85540154-lampyferong9
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-lyustry-podvesy
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 11 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 77 Вт |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3700 г |
| Довжина | 120 см |