

73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа є аналогом галогенних ламп типу MR-16. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 18W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 50 000 годин. Використовується в меблевих світильниках.
Габаритний розмір 41х30 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 180 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G4 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |