



278 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник світлодіодний вологозахищений накладний CRONA 24W квадратний IP40 5000К
Накладний світлодіодний світильник CRONA 24W застосовується для освітлення об'єктів ЖКГ, промислових цехів, підсобних приміщень, під'їздів, коридорів, сходових прольотів, гаражів, паркувань, СТО, навчальних та медичних закладів та ін.
Ударостійкий корпус та високий ступінь пиловологозахисту дозволяють використовувати світильник у приміщеннях з підвищеною вологістю (оранжерея, теплиця, автомийка), а також для зовнішнього освітлення.
Знайде застосування і в домашньому інтер'єрі – на кухні, у кімнаті, ванній або робочому кабінеті.
Світло світильника яскраве - нейтральне, що наближається до холодного. Матовий розсівач з полікарбонату робить його м'яким та приємним для очей.
Встановлення світильника виконується на рівну поверхню (стелю або стіну). Спочатку монтується знімний контактний майданчик за допомогою двох шурупів. Після цього необхідно підключити світильник до мережі 220В. Далі корпус одягається на контактний модуль, після чого світильник повністю готовий до роботи.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Вбудований IC-драйвер захищає світильник від перепадів напруги та забезпечує його стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
Світильник легко відновлюється після закінчення терміну служби завдяки змінному LED-модулю на світлодіодах SMD2835. |
|
Завдяки універсальному лаконічному дизайну підійде до будь-якого інтер'єру. Безрамковий корпус світильника виглядає цільною конструкцією без зайвих елементів. |
|
|
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 40 000 годин. |
|
|
|
| споживана потужність | 24 W |
| джерело світла | вбудовані світлодіоди (smd 2835) |
| світловий потік | 2400 Lm |
| колір світіння | 5000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 120° |
| напруга | 230V |
| виробник | AVT |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP40 |
| габарити | 35*180 мм |
| ресурс роботи | 40 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для ЖКГ |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED module |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Тип світильника | Накладної |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Форма | Квадратна |
| Кут розсіювання | 120 град. |