
189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Даний тип лампи використовується для обігріву тварин або птахів (курятника, курчат). Інфрачервоне опромінення сприятливо впливає стан тварин, сприяє поліпшенню апетиту, а отже, і швидкому зростанню, підвищує опірність організму до різноманітних інфекцій.
сприяє розвитку.
Знижують витрати на обігрів приміщення.
Створюють комфортне середовище проживання.
Інфрачервоні лампи Flash модель R125:
зроблені з твердого скла
із захистом від вологості
зберігають до 20% енергії
працюють 5000 годин.
Тип лампи - лампа розжарювання
Виробник - Китай
Тип цоколя - Е27
Форма лампи - груша
Потужність - 150W
Колір світіння - теплий
Матеріал колби - скло
Колір колби - червоний
Напруга мережі - 220V
Особливості - регулювання яскравості світла диммером
Довжина - 200 мм
Діаметр - 200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |