

218 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодні лампи серії Hi-Power — це передові вироби, які поєднують у собі високу якість, ефективність і довговічність.
Кожна лампа цієї серії обладнана потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення.
Корпус лампи виготовлений із якісних матеріалів, що забезпечує ефективне відведення тепла та тривалий термін експлуатації.
Лампи серії Hi-Power ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних і промислових приміщеннях.
Вони енергоефективні, що дає змогу скоротити споживання електроенергії та зменшити витрати на оплату рахунків за електроенергію.
Крім того, світлодіодні лампи серії Hi-Power мають широкий спектр робочих температур і мають стабільну роботу навіть в умовах низьких температур або перепадів напруги. Завдяки своїм перевагам, лампи серії Hi-Power є надійним і ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб.
Є аналогом лампи розжарювання 300W.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювального пластику та алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-250V без втрати світлового потоку. Також у разі перегрівання драйвер автоматично перемикає лампу в енергоощадний режим до відновлення необхідної температури. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи 25 000 годин) |
|
|
Знімний цоколь Е40 (йде в комплекті) дає змогу використовувати лампу під патрон Е40. |
|
|
|
| споживана потужність | 30 W |
| аналог лампи розжарювання | 300 W |
| тип цоколя | Е27 (+ перехідник на Е40) |
| світловий потік | 3200 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| габарити | 80х135 мм |
| термін експлуатації | 25 000 годин |
| гарантія | 2 роки |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує цей товар за гуртовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85546650-svetiodnye-lampy-vysokomoschnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 30 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 80 мм |