




195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудовуваний точковий світлодіодний світильник Feron AL701 застосовується для освітлення житлових, офісних, адміністративних приміщень, а також торговельних залів, холів, магазинів і т. д.
Об'ємний тонкий корпус забезпечує рівномірний м'яке світіння по всій світної поверхні, в тому числі і з бічних сторін.
Завдяки можливості рухати лапки з пружинками можна підібрати необхідний діаметр від 40 до 130 мм під вже існуюче врізне отвір у стелі.
Застосування сучасної світлодіодним технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії.
Створює комфортне і безпечне для очей освітлення без мерехтіння і пульсації.
| колір: | білий |
| тип | вбудовуваний |
| форма | коло |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодна |
| Тип цоколя/патрона | LED матриця |
| джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга | 230V |
| Потужність | 18W |
| Частота | 50Hz |
| Температура світіння | 4000 До (нейтральний) |
| Світловий потік | 1530Lm |
| Захист від пилу та вологи | IP20 |
| Габаритні розміри | 120х20 мм |
| Вбудовуваний розмір | 40-110 мм |
| Ресурс роботи | 30 000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| гарантія | 1 рік |

Так само є й інші моделі точкових світильників світлодіодних лід: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Замовити Feron AL70118w :
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Термін служби ламп | 30000 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Круглий |