
511 ₴
Показати оптові ціниРізновиди можна переглянути за посиланням: https://svetotechnika.com.ua/g87870964-rozetki-tajmerom
Розетка з таймером призначена для включення/вимикання електричних приладів в мережі 230В 50/60Гц. в запрограмований проміжок часу.
Таким чином можливо включити/вимкнути освітлення в приміщенні або підсвічування окремих об'єктів, здійснити нагрівання або охолодження приміщення, включити полив газону та ін.
Має 16 комбінацій, які можна запрограмувати, вказавши необхідну час доби, а також 8 програм включень і виключень, з мінімальним кроком в одну хвилину.
Здатний комутувати навантаження в мережі до 3600ВТ. Резерв батареї(збереження всіх настройок і часу) при відключенні електроенергії на 100 годин.
Характеристики:
| Напруга живлення | 230В |
| Робоча чистота | 50 ГЦ |
| Максимальне навантаження пристрої | 16 А |
| Мінімальна тимчасова установка | 1 хвилина |
| Температура | від -10 до +40°С |
| Точність | +-1 хвилина в місяць |
| Резервна батарея | Ni-MH 1.2 B |

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Чекаємо ваших замовлень!
|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість програм | 10 шт. |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Застосування таймера | Для вентиляторів, Побутове, Для освітлення всередині приміщень, Для систем вентиляції та кондиціонування |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 88 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 127 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Потужність | 3500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вологозахищеність | IP20 |
| Потужність навантаження | 3500 W |
| Точність, дискретність | 1 хв |