
614 ₴
Показати оптові ціниАсортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Блок живлення для світлодіодної стрічки 12v 100w IP 67 герметичний 8.3 А постійного струму для світлодіодних стрічок. Потужність 100Вт, робоча напруга 220В, 50Гц. Ступінь захисту IP67.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |