
481 ₴
Показати оптові ціни
Бокс на 12 автоматичних вимикачів
Комплектується бокс:
| кількість модулів | 12 |
| тип монтажу | прихований |
| розташування | горизонтальне |
| вогнестійкість боксу | до +650С |
| кут максимального відкриття кришки | 180 |
| робоча температура | від -25С до 60С |
| вага | 0.52 кг |
| довжина | 310 мм |
| висота | 210 мм |
| загальна глибина | 101 мм |
| глибина утоплення | 74 мм |
Так само є й інші моделі Коробок Vi-Ko Lotus : https://svetotechnika.com.ua/g87603657-udliniteli-silovye-katushkah
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vi-Ko |
| Країна виробник | Туреччина |