

9 000 ₴
Показати оптові ціниВиробник Remax є одним із лідерів у виробництві потужних мобільних джерел живлення і ця модель якісне підтвердження цьому.
Обладнана Li-Ion акумулятором ліхтариком і різного типу розетками вона відповідає високим вимогам жителям мегаполісів туристівам полювання і риболовлі.
Станція адаптована і може бути використана для заряджання і живлення смартфонів і рації, планшетів і ноутбуків, електронних книг, невеликих холодильників, фотоапаратів, квадрокоптерів, вентиляторів, невеликої потужності електрочайників.
Має модуль 18W для бездротового заряджання.
За бажанням можна під'єднати телевізор і роутер. Дозволяється під'єднання одночасно до 5 пристроїв.
Додатково станція обладнується сигналізацією, мерехтливою лампою, ліхтариком.
На відміну від громіздких шумних газів/бензинових генераторів, ви отримуєте безшумну портативну та чисту електростанцію на випадок надзвичайної ситуації з кількома портами для одночасного заряджання більшої кількості електроприладів.
| Бренд | Remax |
| Місткість станції | 296 Вт/год |
| Тип акумуляторів | Li-Ion(Pol) |
| Вихідні інтерфейси | Розетка ~220В, USB-Tape-C, DC, USBх2, Qualcomm Quick Charge 3.0, |
| Загальна вихідна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність заряду для 220 В | 65W/3A |
| Швидке заряджання QC \ PD | є |
| Ємність акумуляторів | 70 000 мА/год |
| LCD Display (показник параметрів) | є |
| Резервне освітлення | є |
| Розумний інвертор | є |
| Адаптер для заряду станції 30 Вт | у комплекті |
| Розміри пристрою | 210х160х140мм |
| Вага | 2,560 кг |
Фантастична подорож із електрикою!!!
Замовити: Портативну заряджання станція Remax RPP-515 потужністю 300W можна двома способами

Ченемо ваші замовлення!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 210 мм |
| Ємність акумулятору | 70000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Максимальна потужність W | 300 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-A, DC, USBx2, Wireless Charger, Type-C, Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке заряджання | 18 Вт |
| Вага | 2650 г |
| Ємність Li-Ion акумуляторів | 70000 мА/год |
| Кількість одночасно під'єднаних пристроїв | 5 шт |
| Загальна потужність | 300 Вт |
| Особливості | LED лампа, Бездротове заряджання, Швидке заряджання, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Колір | Чорний |