






52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Потужність галогенною вбудованої лампи 50 Вт, (світлодіодна лампа може бути будь-якої потужності).
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 60 |
| висота світильника | 25 мм |
| діаметр світильника | 80 мм |