





416 ₴
Показати оптові ціниРізновиди можна переглянути за посиланням: https://svetotechnika.com.ua/g87870964-rozetki-tajmerom
Таймер призначений для управління навантаженням по заданим тимчасовим звітів.
Характеристики:
| Напруга живлення | 220В змінного струму |
| Споживана потужність | не більше 5 Вт |
| Маса | не більше 0,3 кг |
| Діапазон встановлення часу |
1 режим. 1...999 хвилин/секунд/частки секунди 2 режим. 1...999 хвилин/секунд/частки секунди |
| Завдання крок часу | 1 хв/1сек/1частка сек |
| Похибка звіту часу | 5% |
|
Діапазон робочих температур Число розрядів індикатора Пристрій керування навантаженням |
-5...+50°С 3 електромагнітне реле |
1. При режимі 0 прилад працює в такому режимі:
Після натискання кнопки ВГОРУ включається реле і відбувається зворотний відлік заданого часу. По досягненню значення 0 реле відключається і прилад приходить в режим готовності (OFF)
2. При виборі режиму 1 прилад працює в наступному режимі:
Після натискання на кнопку ВГОРУ включається реле і відбувається зворотний відлік заданого часу. По досягненню значення 0 реле відключається і відбувається зворотний відлік заданого часу. Далі прилад знову включає реле і виробляє звіт заданого часу в циклі.
І так далі можна запрограмувати свій цикл роботи.
Чекаємо ваших замовлень!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redline |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір символів | Червоний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 3500 W |
| Ступінь захисту | IP20 |