









142 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Газонні світильник Lemanso CAB 129 має розмір 330 на 60 мм. Корпус газонного світильника Lemanso CAB129 виготовлений з металу. Газонні світильник Lemanso CAB 129 дуже елегантний має нікель-кадмиевый акумулятор на 300мАг. Це забезпечує світіння протягом 10-12 годин.
Увага ! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
IP44 означає, що пристрій має захист від проникнення твердих предметів розміром більше 1 мм та від бризок води, що падають під будь-яким кутом. Це робить його придатним для використання як у приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, у ванних кімнатах), так і на вулиці під навісом або в місцях, захищених від прямої дії води.Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колірна температура | 5500K |
| Матеріал розсіювача | Лінзоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 33.6 см |
| Висота | 33.6 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Діаметр | 6.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Стиль виконання | Античний |