









113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Lemanso CAB118 RGB газонний садовий світильник на сонячній батареї з новим акумулятором 600мАг
У цього світильника разташован акумулятор ААА 600мАг в середині.
Увага ! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Плафон з товстого скла у формі кулі з ефектом малюнку "колотий лід" ,що дає малюнок на плоскій поверхні.
ПЕРЕВАГИ:
! У нього дуже яскраве світіння
! 1 світлодіод RGB (змінює кольори: червоний, жовтий, синій, зелений).
! Вночі світить дуже яскраво, заряду акумулятора вистачає на всю ніч.
! У світильнику варто акумулятор, що не вимагає постійної заміни батарейки
! Акумулятор заряджається від денного світла, навіть якщо немає сонця.
! Добре показав у будь-які погодні умови
! Дає гарний візерунок на рівну поверхню в темний час доби.
На зиму бажано світильник заносити в приміщення, акумулятор не любить мінусових температур.
Таким чином світильник прослужить тривалий час.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Замовити CAB118 RGB газонний садовий пластиковий світильник на сонячній батареї

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | LED module |
| Вага | 70 г |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 22.8 см |
| Висота | 22.8 см |
| Ширина | 60 см |
| Діаметр | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |