




56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB196 є аналогом лампи розжарювання 70W. Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Встановлюється в технологічні отвори світильника, кріпиться його фіксаторами, під'єднується до мережі за допомогою керамічного патрона G5.3.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.

|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювальної пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-260V. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи ( 25 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном G5.3. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | MR16 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Струм споживання | 60 мА |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 620 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |