



107 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний світильник Feron є аналог світильників типу downlight. Використання светодиодного светильники дають змогу сэкономити 90% електроенергії, порівнюючи со світильниками в яких використовуються лампи розжарювання, понад 50%, порівнюючи з тими, у яких використовуються енергоощадні лампи.
Мають великий ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних и УФ-випромінювання.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у під'єднанні та монтажі.
Світлодіодні світильники TM Feron — це сучасний надійний продукт високого якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських та ін. приміщень.
Основні характеристики:
| Тип світильника | вбудований |
| Потужність | 6W |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Колір світіння | 4000 К |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Драйвер у комплекті | да |
| Гарантія | 1 рік |
| ГАБАРИТИ: | |
| Діаметр | 121 мм |
| Висота | 13,5 мм |
| Монтажний діаметр | 95 мм |
Також є й інші моделі вбудовуваних білих світлодіодних панелей світильників : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 360 лм |
| Світловіддача | 60 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Напруга | 230 |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Діаметр | 121 мм |
| Висота | 13.5 мм |
| Діаметр врізного отвору | 105 мм |
| Вага | 140 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 121 мм |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |