







1 968 ₴
Показати оптові ціни
Серія багатоатричних світлодіодних прожекторів ТМ Feron виготовлені з використанням виробником нових економних технологій, зі збереженням показників і стандартів якості, що дало змогу отримати більш конкурентоспроможну вартість прожекторів. Має тривалий режим роботи у 30000 годин завдяки високоякісному драйверу та сучасним електронним компонентам. Використання світлодіодного прожектора дає змогу заощадити до 80% електроенергії, порівнюючи зі застарілими традиційними прожекторами. Вузький корпус зроблений із литого під тиском алюмінію й загартованого ударостійкого силікатного скла. Завдяки вузькому корпусу, його можна монтувати в ніші невеликої глибини та важкі для монтажу місця. Розміри прожектора 280*253*40mm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Кількість світлодіодів | 139 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 13500 лм |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 25.3 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 4 см |